+381 63 1906913

E-mail : [email protected]

POZIV
za nabavku semena Fedora 17 iz Francuske

Pozivamo sve zainteresovane poljoprivrednike da nam se jave ukoliko žele da poruče seme Fedora 17 iz Francuske

Udruženje KONOPLJA za svoje članove radi nabavku semena iz Francuske.  Seme se poručuje dok se ne proda naručena količina za 2018. godine.
Cena semena je 1540 din/kg sa PDV u dinarskoj protivvrednosti.
Seme je na raspolaganju našim članovima, mogu ga preuzeti odmah po uplati.
Seme je certifikovano i netretirano, sto znači da je pogodno i za organsku proizvodnju.
Za prijave i sve informacije kontaktirajte nas na nas email,  [email protected]

Održano predavanje o gajenju industrijske konoplje u Srbiji

Kovačica, 01.02.2018.

U Mesnoj zajednici Kovačica u četvrtak, 1.februara 2018. godine održano je predavanje o gajenju industrijske konoplje u Srbiji. Predavanje je održala dr Maja Timotijević, predsednica Udruženja proizvođača i prerađivača alternativnih biljnih vrsta KONOPLJA.
Pored prisutnih poljoprivrednika, bili su prisutni i mediji, TV Kovačica i Novosadska TV, Autorska emisija naše koleginice Danice Milutinov LENIJA koja redovno prati aktivnosti Udruženja.
Odziv poljoprivrednika je bio izvanredan, a nakon predavanja predavač je odgovarao na mnogobrojna pitanja prisutnih.
Zadovoljstvo je bilo obostrano, a mnogi su sa predavanja otišli sa novim planovima za ovogodišnju setvu.

DOBAR DAN DOMAĆINE
Poljoprivredni fakultet
Novi Sad

Uspešno održana prezentacija o ALTERNATIVNIM BILJNIM VRSTAMA na Poljoprivrednom fakultetu u Novom Sadu.
Izvanredni utisci, pun amfiteatar profesora, stručnjaka i poljoprivrednih proizvođača.
Interesovanje za alternativne biljne vrste raste , što je pokazao i veliki broj pitanja uićenih predavačima

Edukativna radionica održana u Banji Rusanda, Melenci kod Zrenjanina 8.12.2016.

1. Lorem ipsum
  2. Lorem ipsum